Newcastle United
Witamy w Newcastle United (England - Premier League) statystyki . Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.
Newcastle United Staty
Statystyki ostatnie 6 meczów
Ogólne statystyki meczów
63
Meczów
77
Gole
1.22
na mecz
26
Wygrane
16
Remisy
21
Przegrane
44.4%
Over 2.5
65.1%
Over 1.5
28.57%
CS
47.62%
BTTS
Zmień statystyki drużyny:
Wszystkie
Home
Away
Aktualny mecz Newcastle United
Anglia - Premier League
Nierozpoczęty
Anglia - Premier League
Nierozpoczęty
Anglia - Premier League
Nierozpoczęty
Statystyki w sezonie
Wszystkie
Home
Away
Round 1
Hibernians
0 1
Dinamo Bukareszt
4 5
13-07-2006
Hibernians
0 - 4
Dinamo Bukareszt
27-07-2006
Dinamo Bukareszt
5 - 1
Hibernians
Broendby IF
3 0
Valur
1 0
13-07-2006
Broendby IF
3 - 1
Valur
27-07-2006
Valur
0 - 0
Broendby IF
Rijeka
2 1
Omonia Nikozja
2 2
13-07-2006
Rijeka
2 - 2
Omonia Nikozja
27-07-2006
Omonia Nikozja
2 - 1
Rijeka
Glentoran
0 0
Brann
1 1
13-07-2006
Glentoran
0 - 1
Brann
27-07-2006
Brann
1 - 0
Glentoran
Portadown
1 0
Kaunas
3 1
13-07-2006
Portadown
1 - 3
Kaunas
27-07-2006
Kaunas
1 - 0
Portadown
Rhyl
0 1
Suduva
0 2
13-07-2006
Rhyl
0 - 0
Suduva
27-07-2006
Suduva
2 - 1
Rhyl
Aatvidaberg
4 3
FC Etzella Ettelbruck
0 0
13-07-2006
Aatvidaberg
4 - 0
FC Etzella Ettelbruck
27-07-2006
FC Etzella Ettelbruck
0 - 3
Aatvidaberg
FC Basel
3 0
Tobył Kostanaj
1 0
13-07-2006
FC Basel
3 - 1
Tobył Kostanaj
27-07-2006
Tobył Kostanaj
0 - 0
FC Basel
Videoton FC
1 1
Kajrat Ałmaty
0 2
13-07-2006
Videoton FC
1 - 0
Kajrat Ałmaty
27-07-2006
Kajrat Ałmaty
2 - 1
Videoton FC
Koper
0 0
Liteks Łowecz
1 5
13-07-2006
Koper
0 - 1
Liteks Łowecz
27-07-2006
Liteks Łowecz
5 - 0
Koper
Skala 0 0
Start
1 3
13-07-2006
Skala
0 - 1
Start
27-07-2006
Start
3 - 0
Skala
Lokomotiw Sofia
2 1
Makedonija Skopje 0 1
13-07-2006
Lokomotiw Sofia
2 - 0
Makedonija Skopje
27-07-2006
Makedonija Skopje
1 - 1
Lokomotiw Sofia
Rapid Bukareszt
5 1
Sliema Wanderers
0 0
13-07-2006
Rapid Bukareszt
5 - 0
Sliema Wanderers
27-07-2006
Sliema Wanderers
0 - 1
Rapid Bukareszt
APOEL Nikozja
3 4
S.S. Murata 1 0
13-07-2006
APOEL Nikozja
3 - 1
S.S. Murata
27-07-2006
S.S. Murata
0 - 4
APOEL Nikozja
IFK Goeteborg
0 0
Derry City
1 1
13-07-2006
IFK Goeteborg
0 - 1
Derry City
27-07-2006
Derry City
1 - 0
IFK Goeteborg
Ujpest
0 1
FC Vaduz
4 0
13-07-2006
Ujpest
0 - 4
FC Vaduz
27-07-2006
FC Vaduz
0 - 1
Ujpest
Lyn
1 0
Flora Tallinn
1 0
13-07-2006
Lyn
1 - 1
Flora Tallinn
27-07-2006
Flora Tallinn
0 - 0
Lyn
Gefle
1 0
Llanelli
2 0
13-07-2006
Gefle
1 - 2
Llanelli
27-07-2006
Llanelli
0 - 0
Gefle
Randers FC
1 1
IA Akranes
0 2
13-07-2006
Randers FC
1 - 0
IA Akranes
27-07-2006
IA Akranes
2 - 1
Randers FC
Zimbru Kiszyniów
1 2
FK Karabach
1 1
13-07-2006
Zimbru Kiszyniów
1 - 1
FK Karabach
27-07-2006
FK Karabach
1 - 2
Zimbru Kiszyniów
AS Jeunesse Esch
0 0
Skonto Ryga
2 3
13-07-2006
AS Jeunesse Esch
0 - 2
Skonto Ryga
27-07-2006
Skonto Ryga
3 - 0
AS Jeunesse Esch
BATE Borysów
2 1
Nistru Otaci 0 0
13-07-2006
BATE Borysów
2 - 0
Nistru Otaci
27-07-2006
Nistru Otaci
0 - 1
BATE Borysów
HJK Helsinki
1 1
Drogheda United
1 3
13-07-2006
HJK Helsinki
1 - 1
Drogheda United
27-07-2006
Drogheda United
3 - 1
HJK Helsinki
FC Ameri 0 2
FC Banants 1 1
13-07-2006
FC Ameri
0 - 1
FC Banants
27-07-2006
FC Banants
1 - 2
FC Ameri
FC Petrzalka 1898
2 1
WIT Georgia Tbilisi
0 2
13-07-2006
FC Petrzalka 1898
2 - 0
WIT Georgia Tbilisi
27-07-2006
WIT Georgia Tbilisi
2 - 1
FC Petrzalka 1898
FK Sarajevo
3 2
FC Rangers 0 0
13-07-2006
FK Sarajevo
3 - 0
FC Rangers
27-07-2006
FC Rangers
0 - 2
FK Sarajevo
FK Vardar Skopje
1 1
Roeselare
2 5
13-07-2006
FK Vardar Skopje
1 - 2
Roeselare
27-07-2006
Roeselare
5 - 1
FK Vardar Skopje
NK Varaždin
1 0
KF Tirana
1 2
13-07-2006
NK Varaždin
1 - 1
KF Tirana
27-07-2006
KF Tirana
2 - 0
NK Varaždin
Dinamo Tirana
0 1
CSKA Sofia
1 4
13-07-2006
Dinamo Tirana
0 - 1
CSKA Sofia
27-07-2006
CSKA Sofia
4 - 1
Dinamo Tirana
Zagłębie Lubin
1 0
Dynamo Mińsk
1 0
13-07-2006
Zagłębie Lubin
1 - 1
Dynamo Mińsk
27-07-2006
Dynamo Mińsk
0 - 0
Zagłębie Lubin
Levadia Maardu 2 0
Haka
0 1
13-07-2006
Levadia Maardu
2 - 0
Haka
27-07-2006
Haka
1 - 0
Levadia Maardu
Ventspils
2 2
Vikingur
1 0
13-07-2006
Ventspils
2 - 1
Vikingur
27-07-2006
Vikingur
0 - 2
Ventspils
Orasje 0 0
NK Domżale
2 5
13-07-2006
Orasje
0 - 2
NK Domżale
27-07-2006
NK Domżale
5 - 0
Orasje
FC Mika
1 0
Young Boys Berno
3 1
13-07-2006
FC Mika
1 - 3
Young Boys Berno
27-07-2006
Young Boys Berno
1 - 0
FC Mika
Karvan FK 1 1
Spartak Trnawa
0 0
13-07-2006
Karvan FK
1 - 0
Spartak Trnawa
27-07-2006
Spartak Trnawa
0 - 1
Karvan FK
Round 2
Gretna 1 2
Derry City
5 2
10-08-2006
Gretna
1 - 5
Derry City
24-08-2006
Derry City
2 - 2
Gretna
Mattersburg
1 0
Wisła Kraków
1 1
10-08-2006
Mattersburg
1 - 1
Wisła Kraków
24-08-2006
Wisła Kraków
1 - 0
Mattersburg
APOEL Nikozja
1 0
Trabzonspor
1 1
10-08-2006
APOEL Nikozja
1 - 1
Trabzonspor
24-08-2006
Trabzonspor
1 - 0
APOEL Nikozja
FC Basel
1 1
FC Vaduz
0 2
10-08-2006
FC Basel
1 - 0
FC Vaduz
24-08-2006
FC Vaduz
2 - 1
FC Basel
Dinamo Bukareszt
1 1
Beitar Jerozolima
0 1
10-08-2006
Dinamo Bukareszt
1 - 0
Beitar Jerozolima
24-08-2006
Beitar Jerozolima
1 - 1
Dinamo Bukareszt
Flora Tallinn
0 0
Broendby IF
0 4
10-08-2006
Flora Tallinn
0 - 0
Broendby IF
24-08-2006
Broendby IF
4 - 0
Flora Tallinn
Suduva
0 2
Club Brugge
2 5
10-08-2006
Suduva
0 - 2
Club Brugge
24-08-2006
Club Brugge
5 - 2
Suduva
FK Sarajevo
1 0
Rapid Bukareszt
0 2
10-08-2006
FK Sarajevo
1 - 0
Rapid Bukareszt
24-08-2006
Rapid Bukareszt
2 - 0
FK Sarajevo
Videoton FC
1 0
Grasshopper
1 2
10-08-2006
Videoton FC
1 - 1
Grasshopper
24-08-2006
Grasshopper
2 - 0
Videoton FC
Partizan Belgrad
2 1
NK Maribor
1 1
10-08-2006
Partizan Belgrad
2 - 1
NK Maribor
24-08-2006
NK Maribor
1 - 1
Partizan Belgrad
Ventspils
0 0
Newcastle United
1 0
10-08-2006
Ventspils
0 - 1
Newcastle United
24-08-2006
Newcastle United
0 - 0
Ventspils
FC Twente
1 0
Levadia Maardu 1 1
10-08-2006
FC Twente
1 - 1
Levadia Maardu
24-08-2006
Levadia Maardu
1 - 0
FC Twente
Young Boys Berno
3 0
Olympique Marsylia
3 0
10-08-2006
Young Boys Berno
3 - 3
Olympique Marsylia
24-08-2006
Olympique Marsylia
0 - 0
Young Boys Berno
Brann
3 1
Aatvidaberg
3 1
10-08-2006
Brann
3 - 3
Aatvidaberg
24-08-2006
Aatvidaberg
1 - 1
Brann
Hapoel Tel Awiw
1 3
NK Domżale
2 0
10-08-2006
Hapoel Tel Awiw
1 - 2
NK Domżale
24-08-2006
NK Domżale
0 - 3
Hapoel Tel Awiw
Start
1 0
Drogheda United
0 1
10-08-2006
Start
1 - 0
Drogheda United
24-08-2006
Drogheda United
1 - 0
Start
Hertha Berlin
1 2
FC Ameri 0 2
10-08-2006
Hertha Berlin
1 - 0
FC Ameri
24-08-2006
FC Ameri
2 - 2
Hertha Berlin
Molde
0 2
Skonto Ryga
0 1
10-08-2006
Molde
0 - 0
Skonto Ryga
24-08-2006
Skonto Ryga
1 - 2
Molde
Randers FC
3 0
Kaunas
1 1
10-08-2006
Randers FC
3 - 1
Kaunas
24-08-2006
Kaunas
1 - 0
Randers FC
Odense
1 5
Llanelli
0 1
10-08-2006
Odense
1 - 0
Llanelli
24-08-2006
Llanelli
1 - 5
Odense
Zimbru Kiszyniów
0 0
Metałurh Zaporoże
0 3
10-08-2006
Zimbru Kiszyniów
0 - 0
Metałurh Zaporoże
24-08-2006
Metałurh Zaporoże
3 - 0
Zimbru Kiszyniów
CSKA Sofia
0 1
FK Hajduk Kula
0 1
10-08-2006
CSKA Sofia
0 - 0
FK Hajduk Kula
24-08-2006
FK Hajduk Kula
1 - 1
CSKA Sofia
Ried
0 0
Sion
0 1
10-08-2006
Ried
0 - 0
Sion
24-08-2006
Sion
1 - 0
Ried
Bnei Yehuda Tel Awiw
0 0
Lokomotiw Sofia
2 4
10-08-2006
Bnei Yehuda Tel Awiw
0 - 2
Lokomotiw Sofia
24-08-2006
Lokomotiw Sofia
4 - 0
Bnei Yehuda Tel Awiw
Roeselare
2 0
Ethnikos Achnas
1 5
10-08-2006
Roeselare
2 - 1
Ethnikos Achnas
24-08-2006
Ethnikos Achnas
5 - 0
Roeselare
FC Petrzalka 1898
2 3
Dynamo Mińsk
1 2
10-08-2006
FC Petrzalka 1898
2 - 1
Dynamo Mińsk
24-08-2006
Dynamo Mińsk
2 - 3
FC Petrzalka 1898
KF Tirana
0 1
Kayserispor
2 3
10-08-2006
KF Tirana
0 - 2
Kayserispor
24-08-2006
Kayserispor
3 - 1
KF Tirana
Rubin Kazań
3 2
BATE Borysów
0 0
10-08-2006
Rubin Kazań
3 - 0
BATE Borysów
24-08-2006
BATE Borysów
0 - 2
Rubin Kazań
Czornomorec Odessa
0 1
Wisła Płock
0 1
10-08-2006
Czornomorec Odessa
0 - 0
Wisła Płock
24-08-2006
Wisła Płock
1 - 1
Czornomorec Odessa
Karvan FK 0 0
Slavia Praga
2 0
10-08-2006
Karvan FK
0 - 2
Slavia Praga
24-08-2006
Slavia Praga
0 - 0
Karvan FK
Omonia Nikozja
0 1
Liteks Łowecz
0 2
08-08-2006
Omonia Nikozja
0 - 0
Liteks Łowecz
24-08-2006
Liteks Łowecz
2 - 1
Omonia Nikozja
OFK Beograd
1 1
Auxerre
0 5
08-08-2006
OFK Beograd
1 - 0
Auxerre
24-08-2006
Auxerre
5 - 1
OFK Beograd
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Round 1
Leyton Orient
0
West Bromwich Albion
3
Brighton & Hove Albion
1
Boston United
0
Torquay United
0
Norwich City
2
Port Vale
2
Preston North End
1
Sheffield Wednesday
1
Wrexham
4
Southampton
5
Yeovil Town
2
Chesterfield
0
Wolverhampton Wanderers
0
Crystal Palace
1
Notts County
2
AFC Bournemouth
1
Southend United
3
Cardiff City
0
Barnet 2
Blackpool
2
Barnsley
2
Birmingham City
1
Shrewsbury Town
0
Carlisle United
1
Bradford City
1
Swindon Town
2
Brentford
2
Cheltenham Town
2
Bristol City
1
Bristol Rovers
1
Luton Town
1
Burnley
0
Hartlepool United
1
Bury
2
Sunderland
0
Leeds United
1
Chester FC
0
Milton Keynes Dons
1
Colchester United
0
Hereford United
3
Coventry City
1
Grimsby Town
0
Crewe Alexandra
3
Stoke City
1
Darlington 1883
2
Stockport
0
Derby County
1
Doncaster Rovers
3
Rochdale
2
Millwall
2
Gillingham
1
Huddersfield Town
0
Mansfield Town
2
Hull City
2
Tranmere Rovers
1
Peterborough United
2
Ipswich Town
2
Leicester City
2
Macclesfield Town
0
Queens Park Rangers
3
Northampton Town
2
Rotherham United
3
Oldham Athletic
1
Plymouth Argyle
0
Walsall
1
Swansea City
2
Wycombe Wanderers
3
Scunthorpe United
4
Lincoln
3
Accrington Stanley
1
Nottingham Forest
0
Round 2
Middlesbrough
0
Notts County
1
Scunthorpe United
1
Aston Villa
2
Chesterfield
2
Manchester City
1
Doncaster Rovers
3
Derby County
3
Fulham
1
Wycombe Wanderers
2
Birmingham City
4
Wrexham
1
Charlton Athletic
1
Carlisle United
0
Reading
3
Darlington 1883
3
Watford
0
Accrington Stanley
0
Leeds United
3
Barnet 1
Barnsley
1
Milton Keynes Dons
2
Walsall
1
Bolton Wanderers
3
Brentford
0
Luton Town
3
Southend United
3
Brighton & Hove Albion
2
Sheffield United
1
Bury
0
West Bromwich Albion
3
Cheltenham Town
1
Crewe Alexandra
2
Wigan Athletic
0
Peterborough United
1
Everton
2
Hull City
0
Hartlepool United
0
Hereford United
1
Leicester City
3
Mansfield Town
1
Portsmouth
2
Millwall
0
Southampton
4
Rotherham United
2
Norwich City
4
Port Vale
3
Queens Park Rangers
2
Round 3
Blackburn Rovers
0
Chelsea
2
Charlton Athletic
1
Bolton Wanderers
0
Liverpool FC
4
Reading
3
Crewe Alexandra
1
Manchester United
2
Milton Keynes Dons
0
Tottenham Hotspur
5
Newcastle United
3
Portsmouth
0
Everton
4
Luton Town
0
West Bromwich Albion
0
Arsenal
2
Leicester City
2
Aston Villa
3
Sheffield United
2
Birmingham City
4
Chesterfield
2
West Ham United
1
Wycombe Wanderers
2
Doncaster Rovers
2
Watford
2
Hull City
1
Leeds United
1
Southend United
3
Port Vale
0
Norwich City
0
Notts County
2
Southampton
0
Round 4
Everton
0
Arsenal
1
Tottenham Hotspur
3
Port Vale
1
Chelsea
4
Aston Villa
0
Birmingham City
0
Liverpool FC
1
Southend United
1
Manchester United
0
Chesterfield
3
Charlton Athletic
3
Watford
2
Newcastle United
2
Notts County
0
Wycombe Wanderers
1
quarterfinal
Liverpool FC
3
Arsenal
6
Tottenham Hotspur
1
Southend United
0
Newcastle United
0
Chelsea
1
Charlton Athletic
0
Wycombe Wanderers
1
semifinal
Tottenham Hotspur
2 1
Arsenal
2 3
24-01-2007
Tottenham Hotspur
2 - 2
Arsenal
31-01-2007
Arsenal
3 - 1
Tottenham Hotspur
Wycombe Wanderers
1 0
Chelsea
1 4
10-01-2007
Wycombe Wanderers
1 - 1
Chelsea
23-01-2007
Chelsea
4 - 0
Wycombe Wanderers
final
Chelsea
2
Arsenal
1
Winner Chelsea
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Round 1
Pobeda 2 0
Farul Constanta 2 2
18-06-2006
Pobeda
2 - 2
Farul Constanta
25-06-2006
Farul Constanta
2 - 0
Pobeda
Dinaburg 1 1
HB Torshavn
1 0
18-06-2006
Dinaburg
1 - 1
HB Torshavn
24-06-2006
HB Torshavn
0 - 1
Dinaburg
Vetra 0 0
Shelbourne
1 4
18-06-2006
Vetra
0 - 1
Shelbourne
24-06-2006
Shelbourne
4 - 0
Vetra
Nitra
6 6
CS Grevenmacher
2 0
18-06-2006
Nitra
6 - 2
CS Grevenmacher
25-06-2006
CS Grevenmacher
0 - 6
Nitra
Kilikia 1 0
Dinamo Tbilisi
5 3
18-06-2006
Kilikia
1 - 5
Dinamo Tbilisi
24-06-2006
Dinamo Tbilisi
3 - 0
Kilikia
Sant Julia
0 0
NK Maribor
3 5
18-06-2006
Sant Julia
0 - 3
NK Maribor
24-06-2006
NK Maribor
5 - 0
Sant Julia
Keflavik
4 0
Dungannon Swifts
1 0
17-06-2006
Keflavik
4 - 1
Dungannon Swifts
24-06-2006
Dungannon Swifts
0 - 0
Keflavik
Zrinjski Mostar
3 1
Marsaxlokk FC 0 1
17-06-2006
Zrinjski Mostar
3 - 0
Marsaxlokk FC
25-06-2006
Marsaxlokk FC
1 - 1
Zrinjski Mostar
Ethnikos Achnas
4 1
Partizani
2 2
17-06-2006
Ethnikos Achnas
4 - 2
Partizani
24-06-2006
Partizani
2 - 1
Ethnikos Achnas
Trans Narva
1 0
Kalmar FF
6 2
17-06-2006
Trans Narva
1 - 6
Kalmar FF
25-06-2006
Kalmar FF
2 - 0
Trans Narva
Tampere
5 3
Carmarthen
0 1
17-06-2006
Tampere
5 - 0
Carmarthen
24-06-2006
Carmarthen
1 - 3
Tampere
Araz Imisli 1 0
Tiraspol
0 2
17-06-2006
Araz Imisli
1 - 0
Tiraspol
24-06-2006
Tiraspol
2 - 0
Araz Imisli
Szachtior Karaganda
1 3
Partizan Mińsk
5 1
17-06-2006
Szachtior Karaganda
1 - 5
Partizan Mińsk
25-06-2006
Partizan Mińsk
1 - 3
Szachtior Karaganda
Round 2
Osijek
2 0
Ethnikos Achnas
2 0
02-07-2006
Osijek
2 - 2
Ethnikos Achnas
08-07-2006
Ethnikos Achnas
0 - 0
Osijek
Grasshopper
2 2
Teplice
0 0
02-07-2006
Grasshopper
2 - 0
Teplice
09-07-2006
Teplice
0 - 2
Grasshopper
Tampere
1 2
Kalmar FF
2 3
02-07-2006
Tampere
1 - 2
Kalmar FF
08-07-2006
Kalmar FF
3 - 2
Tampere
Zeta 1 0
NK Maribor
2 2
02-07-2006
Zeta
1 - 2
NK Maribor
08-07-2006
NK Maribor
2 - 0
Zeta
Nitra
2 0
Dnipro Dniepropietrowsk
1 2
02-07-2006
Nitra
2 - 1
Dnipro Dniepropietrowsk
08-07-2006
Dnipro Dniepropietrowsk
2 - 0
Nitra
Hibernian
5 3
Dinaburg 0 0
02-07-2006
Hibernian
5 - 0
Dinaburg
08-07-2006
Dinaburg
0 - 3
Hibernian
Odense
3 0
Shelbourne
0 1
02-07-2006
Odense
3 - 0
Shelbourne
09-07-2006
Shelbourne
1 - 0
Odense
Farul Constanta 2 1
Łokomotiw Płowdiw
1 1
01-07-2006
Farul Constanta
2 - 1
Łokomotiw Płowdiw
08-07-2006
Łokomotiw Płowdiw
1 - 1
Farul Constanta
Ried
3 1
Dinamo Tbilisi
1 0
01-07-2006
Ried
3 - 1
Dinamo Tbilisi
09-07-2006
Dinamo Tbilisi
0 - 1
Ried
Sopron 3 0
Kayserispor
3 1
01-07-2006
Sopron
3 - 3
Kayserispor
08-07-2006
Kayserispor
1 - 0
Sopron
Tiraspol
1 3
Lech Poznań
0 1
01-07-2006
Tiraspol
1 - 0
Lech Poznań
08-07-2006
Lech Poznań
1 - 3
Tiraspol
Maccabi Petach Tikwa
1 3
Zrinjski Mostar
1 1
01-07-2006
Maccabi Petach Tikwa
1 - 1
Zrinjski Mostar
08-07-2006
Zrinjski Mostar
1 - 3
Maccabi Petach Tikwa
Lillestroem
4 2
Keflavik
1 2
01-07-2006
Lillestroem
4 - 1
Keflavik
09-07-2006
Keflavik
2 - 2
Lillestroem
FK Moskwa
2 1
Partizan Mińsk
0 0
01-07-2006
FK Moskwa
2 - 0
Partizan Mińsk
09-07-2006
Partizan Mińsk
0 - 1
FK Moskwa
Round 3
Hertha Berlin
0 2
FK Moskwa
0 0
16-07-2006
Hertha Berlin
0 - 0
FK Moskwa
22-07-2006
FK Moskwa
0 - 2
Hertha Berlin
Villarreal
1 1
NK Maribor
2 1
15-07-2006
Villarreal
1 - 2
NK Maribor
22-07-2006
NK Maribor
1 - 1
Villarreal
Auxerre
4 0
Farul Constanta 1 1
15-07-2006
Auxerre
4 - 1
Farul Constanta
22-07-2006
Farul Constanta
1 - 0
Auxerre
AE Larissa
0 0
Kayserispor
0 2
15-07-2006
AE Larissa
0 - 0
Kayserispor
22-07-2006
Kayserispor
2 - 0
AE Larissa
Olympique Marsylia
0 2
Dnipro Dniepropietrowsk
0 2
15-07-2006
Olympique Marsylia
0 - 0
Dnipro Dniepropietrowsk
22-07-2006
Dnipro Dniepropietrowsk
2 - 2
Olympique Marsylia
Grasshopper
2 1
Gent
1 1
15-07-2006
Grasshopper
2 - 1
Gent
22-07-2006
Gent
1 - 1
Grasshopper
Ried
3 1
Tiraspol
1 1
15-07-2006
Ried
3 - 1
Tiraspol
22-07-2006
Tiraspol
1 - 1
Ried
Maccabi Petach Tikwa
0 3
Ethnikos Achnas
2 2
15-07-2006
Maccabi Petach Tikwa
0 - 2
Ethnikos Achnas
22-07-2006
Ethnikos Achnas
2 - 3
Maccabi Petach Tikwa
Odense
1 1
Hibernian
0 2
15-07-2006
Odense
1 - 0
Hibernian
22-07-2006
Hibernian
2 - 1
Odense
Newcastle United
1 3
Lillestroem
1 0
15-07-2006
Newcastle United
1 - 1
Lillestroem
22-07-2006
Lillestroem
0 - 3
Newcastle United
Kalmar FF
1 1
FC Twente
0 3
15-07-2006
Kalmar FF
1 - 0
FC Twente
22-07-2006
FC Twente
3 - 1
Kalmar FF
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Round 1
Vitoria Setubal
0 0
SC Heerenveen
3 0
14-09-2006
Vitoria Setubal
0 - 3
SC Heerenveen
28-09-2006
SC Heerenveen
0 - 0
Vitoria Setubal
Atromitos
1 0
Sevilla FC
2 4
14-09-2006
Atromitos
1 - 2
Sevilla FC
28-09-2006
Sevilla FC
4 - 0
Atromitos
West Ham United
0 0
Palermo
1 3
14-09-2006
West Ham United
0 - 1
Palermo
28-09-2006
Palermo
3 - 0
West Ham United
Red Bull Salzburg
2 0
Blackburn Rovers
2 2
14-09-2006
Red Bull Salzburg
2 - 2
Blackburn Rovers
28-09-2006
Blackburn Rovers
2 - 0
Red Bull Salzburg
Eintracht Frankfurt
4 2
Broendby IF
0 2
14-09-2006
Eintracht Frankfurt
4 - 0
Broendby IF
28-09-2006
Broendby IF
2 - 2
Eintracht Frankfurt
Rużomberk
0 1
Club Brugge
1 1
14-09-2006
Rużomberk
0 - 1
Club Brugge
28-09-2006
Club Brugge
1 - 1
Rużomberk
Fenerbahce
2 3
Randers FC
1 0
14-09-2006
Fenerbahce
2 - 1
Randers FC
28-09-2006
Randers FC
0 - 3
Fenerbahce
Hearts
0 0
Sparta Praga
2 0
14-09-2006
Hearts
0 - 2
Sparta Praga
28-09-2006
Sparta Praga
0 - 0
Hearts
Livorno
2 1
SK Austria Klagenfurt
0 0
14-09-2006
Livorno
2 - 0
SK Austria Klagenfurt
28-09-2006
SK Austria Klagenfurt
0 - 1
Livorno
Olympique Marsylia
1 2
Mlada Boleslav
0 4
14-09-2006
Olympique Marsylia
1 - 0
Mlada Boleslav
28-09-2006
Mlada Boleslav
4 - 2
Olympique Marsylia
Panathinaikos Ateny
1 1
Metałurh Zaporoże
1 0
14-09-2006
Panathinaikos Ateny
1 - 1
Metałurh Zaporoże
28-09-2006
Metałurh Zaporoże
0 - 1
Panathinaikos Ateny
Sion
0 1
Bayer Leverkusen
0 3
14-09-2006
Sion
0 - 0
Bayer Leverkusen
28-09-2006
Bayer Leverkusen
3 - 1
Sion
Standard Liege
0 0
Celta Vigo
1 3
14-09-2006
Standard Liege
0 - 1
Celta Vigo
28-09-2006
Celta Vigo
3 - 0
Standard Liege
Wisła Kraków
0 2
Iraklis
1 0
14-09-2006
Wisła Kraków
0 - 1
Iraklis
28-09-2006
Iraklis
0 - 2
Wisła Kraków
Maccabi Hajfa
1 3
Liteks Łowecz
1 1
14-09-2006
Maccabi Hajfa
1 - 1
Liteks Łowecz
28-09-2006
Liteks Łowecz
1 - 3
Maccabi Hajfa
Lokomotiw Sofia
2 0
Feyenoord Rotterdam
2 0
14-09-2006
Lokomotiw Sofia
2 - 2
Feyenoord Rotterdam
28-09-2006
Feyenoord Rotterdam
0 - 0
Lokomotiw Sofia
Dinamo Zagrzeb
1 1
Auxerre
2 3
14-09-2006
Dinamo Zagrzeb
1 - 2
Auxerre
28-09-2006
Auxerre
3 - 1
Dinamo Zagrzeb
Molde
0 0
Rangers
0 2
14-09-2006
Molde
0 - 0
Rangers
28-09-2006
Rangers
2 - 0
Molde
AZ Alkmaar
3 1
Kayserispor
2 1
14-09-2006
AZ Alkmaar
3 - 2
Kayserispor
28-09-2006
Kayserispor
1 - 1
AZ Alkmaar
FC Basel
6 1
Rabotnicki Skopje
2 0
14-09-2006
FC Basel
6 - 2
Rabotnicki Skopje
28-09-2006
Rabotnicki Skopje
0 - 1
FC Basel
Braga
2 1
Chievo Werona
0 2
14-09-2006
Braga
2 - 0
Chievo Werona
28-09-2006
Chievo Werona
2 - 1
Braga
Derry City
0 0
PSG
0 2
14-09-2006
Derry City
0 - 0
PSG
28-09-2006
PSG
2 - 0
Derry City
Slavia Praga
0 0
Tottenham Hotspur
1 1
14-09-2006
Slavia Praga
0 - 1
Tottenham Hotspur
28-09-2006
Tottenham Hotspur
1 - 0
Slavia Praga
Aatvidaberg
0 0
Grasshopper
3 5
14-09-2006
Aatvidaberg
0 - 3
Grasshopper
28-09-2006
Grasshopper
5 - 0
Aatvidaberg
Partizan Belgrad
4 0
FC Groningen
2 1
14-09-2006
Partizan Belgrad
4 - 2
FC Groningen
28-09-2006
FC Groningen
1 - 0
Partizan Belgrad
Rapid Bukareszt
1 2
Nacional
0 1
14-09-2006
Rapid Bukareszt
1 - 0
Nacional
28-09-2006
Nacional
1 - 2
Rapid Bukareszt
Schalke 04
1 1
Nancy
0 3
14-09-2006
Schalke 04
1 - 0
Nancy
28-09-2006
Nancy
3 - 1
Schalke 04
Trabzonspor
2 0
Osasuna Pampeluna
2 0
14-09-2006
Trabzonspor
2 - 2
Osasuna Pampeluna
28-09-2006
Osasuna Pampeluna
0 - 0
Trabzonspor
Besiktas Stambuł
2 2
CSKA Sofia
0 2
14-09-2006
Besiktas Stambuł
2 - 0
CSKA Sofia
28-09-2006
CSKA Sofia
2 - 2
Besiktas Stambuł
FC Petrzalka 1898
2 1
Espanyol
2 3
14-09-2006
FC Petrzalka 1898
2 - 2
Espanyol
28-09-2006
Espanyol
3 - 1
FC Petrzalka 1898
Start
2 0
Ajax Amsterdam
5 4
14-09-2006
Start
2 - 5
Ajax Amsterdam
28-09-2006
Ajax Amsterdam
4 - 0
Start
Lokomotiw Moskwa
2 0
Zulte-Waregem
1 2
14-09-2006
Lokomotiw Moskwa
2 - 1
Zulte-Waregem
28-09-2006
Zulte-Waregem
2 - 0
Lokomotiw Moskwa
Czornomorec Odessa
0 1
Hapoel Tel Awiw
1 3
14-09-2006
Czornomorec Odessa
0 - 1
Hapoel Tel Awiw
28-09-2006
Hapoel Tel Awiw
3 - 1
Czornomorec Odessa
Xanthi
3 1
Dinamo Bukareszt
4 4
14-09-2006
Xanthi
3 - 4
Dinamo Bukareszt
28-09-2006
Dinamo Bukareszt
4 - 1
Xanthi
Ethnikos Achnas
0 1
RC Lens
0 3
14-09-2006
Ethnikos Achnas
0 - 0
RC Lens
28-09-2006
RC Lens
3 - 1
Ethnikos Achnas
Legia Warszawa
1 0
Austria Wiedeń
1 1
14-09-2006
Legia Warszawa
1 - 1
Austria Wiedeń
28-09-2006
Austria Wiedeń
1 - 0
Legia Warszawa
Slovan Liberec
2 2
Crvena Zvezda Belgrad
0 1
14-09-2006
Slovan Liberec
2 - 0
Crvena Zvezda Belgrad
28-09-2006
Crvena Zvezda Belgrad
1 - 2
Slovan Liberec
Hertha Berlin
2 0
Odense
2 1
14-09-2006
Hertha Berlin
2 - 2
Odense
28-09-2006
Odense
1 - 0
Hertha Berlin
Levadia Maardu 0 1
Newcastle United
1 2
14-09-2006
Levadia Maardu
0 - 1
Newcastle United
28-09-2006
Newcastle United
2 - 1
Levadia Maardu
Rubin Kazań
0 0
Parma
1 1
14-09-2006
Rubin Kazań
0 - 1
Parma
28-09-2006
Parma
1 - 0
Rubin Kazań
1/16
RC Lens
3 0
Panathinaikos Ateny
1 0
15-02-2007
RC Lens
3 - 1
Panathinaikos Ateny
22-02-2007
Panathinaikos Ateny
0 - 0
RC Lens
Zulte-Waregem
1 0
Newcastle United
3 1
15-02-2007
Zulte-Waregem
1 - 3
Newcastle United
22-02-2007
Newcastle United
1 - 0
Zulte-Waregem
Feyenoord Rotterdam
Tottenham Hotspur
15-02-2007
Feyenoord Rotterdam
-
Tottenham Hotspur
22-02-2007
Tottenham Hotspur
-
Feyenoord Rotterdam
Braga
1 1
Parma
0 0
15-02-2007
Braga
1 - 0
Parma
22-02-2007
Parma
0 - 1
Braga
Steaua Bukareszt
0 0
Sevilla FC
2 1
15-02-2007
Steaua Bukareszt
0 - 2
Sevilla FC
22-02-2007
Sevilla FC
1 - 0
Steaua Bukareszt
Spartak Moskwa
1 1
Celta Vigo
1 2
15-02-2007
Spartak Moskwa
1 - 1
Celta Vigo
22-02-2007
Celta Vigo
2 - 1
Spartak Moskwa
Benfica Lizbona
1 2
Dinamo Bukareszt
0 1
14-02-2007
Benfica Lizbona
1 - 0
Dinamo Bukareszt
22-02-2007
Dinamo Bukareszt
1 - 2
Benfica Lizbona
AEK Ateny
0 0
PSG
2 2
14-02-2007
AEK Ateny
0 - 2
PSG
22-02-2007
PSG
2 - 0
AEK Ateny
Livorno
1 0
Espanyol
2 2
14-02-2007
Livorno
1 - 2
Espanyol
22-02-2007
Espanyol
2 - 0
Livorno
Werder Brema
3 1
Ajax Amsterdam
0 3
14-02-2007
Werder Brema
3 - 0
Ajax Amsterdam
22-02-2007
Ajax Amsterdam
3 - 1
Werder Brema
Hapoel Tel Awiw
2 0
Rangers
1 4
14-02-2007
Hapoel Tel Awiw
2 - 1
Rangers
22-02-2007
Rangers
4 - 0
Hapoel Tel Awiw
Fenerbahce
3 2
AZ Alkmaar
3 2
14-02-2007
Fenerbahce
3 - 3
AZ Alkmaar
22-02-2007
AZ Alkmaar
2 - 2
Fenerbahce
Bayer Leverkusen
3 0
Blackburn Rovers
2 0
14-02-2007
Bayer Leverkusen
3 - 2
Blackburn Rovers
22-02-2007
Blackburn Rovers
0 - 0
Bayer Leverkusen
Bordeaux
0 0
Osasuna Pampeluna
0 1
14-02-2007
Bordeaux
0 - 0
Osasuna Pampeluna
22-02-2007
Osasuna Pampeluna
1 - 0
Bordeaux
CSKA Moskwa
0 0
Maccabi Hajfa
0 1
14-02-2007
CSKA Moskwa
0 - 0
Maccabi Hajfa
22-02-2007
Maccabi Hajfa
1 - 0
CSKA Moskwa
Szachtar Donieck
1 1
Nancy
1 0
14-02-2007
Szachtar Donieck
1 - 1
Nancy
22-02-2007
Nancy
0 - 1
Szachtar Donieck
1/8
Braga
2 2
Tottenham Hotspur
3 3
08-03-2007
Braga
2 - 3
Tottenham Hotspur
14-03-2007
Tottenham Hotspur
3 - 2
Braga
Rangers
1 0
Osasuna Pampeluna
1 1
08-03-2007
Rangers
1 - 1
Osasuna Pampeluna
14-03-2007
Osasuna Pampeluna
1 - 0
Rangers
PSG
2 1
Benfica Lizbona
1 3
08-03-2007
PSG
2 - 1
Benfica Lizbona
15-03-2007
Benfica Lizbona
3 - 1
PSG
Celta Vigo
0 0
Werder Brema
1 2
08-03-2007
Celta Vigo
0 - 1
Werder Brema
14-03-2007
Werder Brema
2 - 0
Celta Vigo
Sevilla FC
2 3
Szachtar Donieck
2 2
08-03-2007
Sevilla FC
2 - 2
Szachtar Donieck
15-03-2007
Szachtar Donieck
2 - 3
Sevilla FC
Newcastle United
4 0
AZ Alkmaar
2 2
08-03-2007
Newcastle United
4 - 2
AZ Alkmaar
15-03-2007
AZ Alkmaar
2 - 0
Newcastle United
Maccabi Hajfa
0 0
Espanyol
0 4
08-03-2007
Maccabi Hajfa
0 - 0
Espanyol
15-03-2007
Espanyol
4 - 0
Maccabi Hajfa
RC Lens
2 0
Bayer Leverkusen
1 3
08-03-2007
RC Lens
2 - 1
Bayer Leverkusen
14-03-2007
Bayer Leverkusen
3 - 0
RC Lens
quarterfinal
AZ Alkmaar
0 1
Werder Brema
0 4
05-04-2007
AZ Alkmaar
0 - 0
Werder Brema
12-04-2007
Werder Brema
4 - 1
AZ Alkmaar
Espanyol
3 0
Benfica Lizbona
2 0
05-04-2007
Espanyol
3 - 2
Benfica Lizbona
12-04-2007
Benfica Lizbona
0 - 0
Espanyol
Sevilla FC
2 2
Tottenham Hotspur
1 2
05-04-2007
Sevilla FC
2 - 1
Tottenham Hotspur
12-04-2007
Tottenham Hotspur
2 - 2
Sevilla FC
Bayer Leverkusen
0 0
Osasuna Pampeluna
3 1
05-04-2007
Bayer Leverkusen
0 - 3
Osasuna Pampeluna
12-04-2007
Osasuna Pampeluna
1 - 0
Bayer Leverkusen
semifinal
Espanyol
3 2
Werder Brema
0 1
26-04-2007
Espanyol
3 - 0
Werder Brema
03-05-2007
Werder Brema
1 - 2
Espanyol
Osasuna Pampeluna
1 0
Sevilla FC
0 2
26-04-2007
Osasuna Pampeluna
1 - 0
Sevilla FC
03-05-2007
Sevilla FC
2 - 0
Osasuna Pampeluna
final
Espanyol
2
Sevilla FC
2
Winner Sevilla FC
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Round 2
Salisbury FC 1 0
Nottingham Forest
1 2
03-12-2006
Salisbury FC
1 - 1
Nottingham Forest
12-12-2006
Nottingham Forest
2 - 0
Salisbury FC
Bristol City
4
Gillingham
3
Bristol Rovers
1 1
AFC Bournemouth
1 0
02-12-2006
Bristol Rovers
1 - 1
AFC Bournemouth
12-12-2006
AFC Bournemouth
0 - 1
Bristol Rovers
Barnet 4
Northampton Town
1
Milton Keynes Dons
0
Blackpool
2
Brighton & Hove Albion
3
Stafford Rangers
0
Bury
2 3
Chester FC
2 1
02-12-2006
Bury
2 - 2
Chester FC
12-12-2006
Chester FC
1 - 3
Bury
Darlington 1883
1
Swansea City
3
Mansfield Town
1 0
Doncaster Rovers
1 2
02-12-2006
Mansfield Town
1 - 1
Doncaster Rovers
12-12-2006
Doncaster Rovers
2 - 0
Mansfield Town
Macclesfield Town
2
Hartlepool United
1
Torquay United
1 2
Leyton Orient
1 1
02-12-2006
Torquay United
1 - 1
Leyton Orient
12-12-2006
Leyton Orient
1 - 2
Torquay United
Swindon Town
1
Morecambe
0
Tranmere Rovers
1
Peterborough United
2
Rushden and D. 1
Tamworth
2
Scunthorpe United
0
Wrexham
2
Aldershot Town
1 3
Basingstoke
1 1
02-12-2006
Aldershot Town
1 - 1
Basingstoke
12-12-2006
Basingstoke
1 - 3
Aldershot Town
Hereford United
4
Port Vale
0
King's Lynn Town
0
Oldham Athletic
2
Bradford City
0 0
Millwall
0 1
01-12-2006
Bradford City
0 - 0
Millwall
12-12-2006
Millwall
1 - 0
Bradford City
Stockport
2
Wycombe Wanderers
1
Round 3
Reading
3
Burnley
2
Barnet 2
Colchester United
1
Cardiff City
0 0
Tottenham Hotspur
0 4
07-01-2007
Cardiff City
0 - 0
Tottenham Hotspur
17-01-2007
Tottenham Hotspur
4 - 0
Cardiff City
Everton
1
Blackburn Rovers
4
Sheffield Wednesday
1 1
Manchester City
1 2
07-01-2007
Sheffield Wednesday
1 - 1
Manchester City
16-01-2007
Manchester City
2 - 1
Sheffield Wednesday
Manchester United
2
Aston Villa
1
Liverpool FC
1
Arsenal
3
Blackpool
4
Aldershot Town
2
Southend United
1 2
Barnsley
1 0
06-01-2007
Southend United
1 - 1
Barnsley
16-01-2007
Barnsley
0 - 2
Southend United
Birmingham City
2 5
Newcastle United
2 1
06-01-2007
Birmingham City
2 - 2
Newcastle United
17-01-2007
Newcastle United
1 - 5
Birmingham City
Doncaster Rovers
0
Bolton Wanderers
4
West Ham United
3
Brighton & Hove Albion
0
Bristol City
3 2
Coventry City
3 0
06-01-2007
Bristol City
3 - 3
Coventry City
16-01-2007
Coventry City
0 - 2
Bristol City
Nottingham Forest
2
Charlton Athletic
0
Chelsea
6
Macclesfield Town
1
Chester FC
0 0
Ipswich Town
0 1
06-01-2007
Chester FC
0 - 0
Ipswich Town
16-01-2007
Ipswich Town
1 - 0
Chester FC
Crystal Palace
2
Swindon Town
1
Derby County
3
Wrexham
1
Leicester City
2 3
Fulham
2 4
06-01-2007
Leicester City
2 - 2
Fulham
17-01-2007
Fulham
4 - 3
Leicester City
Hull City
1 3
Middlesbrough
1 4
06-01-2007
Hull City
1 - 1
Middlesbrough
16-01-2007
Middlesbrough
4 - 3
Hull City
West Bromwich Albion
3
Leeds United
1
Queens Park Rangers
2 0
Luton Town
2 1
06-01-2007
Queens Park Rangers
2 - 2
Luton Town
23-01-2007
Luton Town
1 - 0
Queens Park Rangers
Wolverhampton Wanderers
2 2
Oldham Athletic
2 0
06-01-2007
Wolverhampton Wanderers
2 - 2
Oldham Athletic
16-01-2007
Oldham Athletic
0 - 2
Wolverhampton Wanderers
Peterborough United
1 1
Plymouth Argyle
1 2
06-01-2007
Peterborough United
1 - 1
Plymouth Argyle
16-01-2007
Plymouth Argyle
2 - 1
Peterborough United
Portsmouth
2
Wigan Athletic
1
Preston North End
1
Sunderland
0
Sheffield United
0
Swansea City
3
Torquay United
0
Southampton
2
Watford
4
Stockport
1
Tamworth
1
Norwich City
4
Bristol Rovers
1
Hereford United
0
Stoke City
2
Millwall
0
Round 4
Arsenal
1 3
Bolton Wanderers
1 1
28-01-2007
Arsenal
1 - 1
Bolton Wanderers
14-02-2007
Bolton Wanderers
1 - 3
Arsenal
Manchester City
3
Southampton
1
Chelsea
3
Nottingham Forest
0
Wolverhampton Wanderers
0
West Bromwich Albion
3
Manchester United
2
Portsmouth
1
Barnet 0
Plymouth Argyle
2
Birmingham City
2
Reading
3
Blackpool
1 2
Norwich City
1 3
27-01-2007
Blackpool
1 - 1
Norwich City
13-02-2007
Norwich City
3 - 2
Blackpool
Bristol City
2 2
Middlesbrough
2 2
27-01-2007
Bristol City
2 - 2
Middlesbrough
13-02-2007
Middlesbrough
2 - 2
Bristol City
Derby County
1
Bristol Rovers
0
Crystal Palace
0
Preston North End
2
Fulham
3
Stoke City
0
Ipswich Town
1
Swansea City
0
Tottenham Hotspur
3
Southend United
1
West Ham United
0
Watford
1
Luton Town
0
Blackburn Rovers
4
Round 5
Fulham
0
Tottenham Hotspur
4
Preston North End
1
Manchester City
3
Manchester United
1 3
Reading
1 2
17-02-2007
Manchester United
1 - 1
Reading
27-02-2007
Reading
2 - 3
Manchester United
Chelsea
4
Norwich City
0
Plymouth Argyle
2
Derby County
0
Watford
1
Ipswich Town
0
Middlesbrough
2 1
West Bromwich Albion
2 1
17-02-2007
Middlesbrough
2 - 2
West Bromwich Albion
27-02-2007
West Bromwich Albion
1 - 1
Middlesbrough
Arsenal
0 0
Blackburn Rovers
0 1
17-02-2007
Arsenal
0 - 0
Blackburn Rovers
28-02-2007
Blackburn Rovers
1 - 0
Arsenal
quarterfinal
Plymouth Argyle
0
Watford
1
Blackburn Rovers
2
Manchester City
0
Chelsea
3 2
Tottenham Hotspur
3 1
11-03-2007
Chelsea
3 - 3
Tottenham Hotspur
19-03-2007
Tottenham Hotspur
1 - 2
Chelsea
Middlesbrough
2 0
Manchester United
2 1
10-03-2007
Middlesbrough
2 - 2
Manchester United
19-03-2007
Manchester United
1 - 0
Middlesbrough
semifinal
Blackburn Rovers
1
Chelsea
2
Watford
1
Manchester United
4
final
Chelsea
1
Manchester United
0
Winner Chelsea
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Newcastle United Terminarz
maj 2024
Najlepsi strzelcy Newcastle United
Wszystkie
Home
Away
Nazwa
Wartość
Procent
Zdobytych bramek
77
Średnio na mecz: 1.22
Straconych bramek
69
Średnio na mecz: 1.10
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola
30
Meczów, w których drużyna nie straciła gola
18
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika
2.32
Wygranych meczów do zera (WTN)
11
Przegranych meczów do zera (LTN)
15
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach
2
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach
3
Wszystkie
Home
Away
Statystyka meczów, które drużyna Newcastle United wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.
Nazwa
1. golem
2. golami
3. golami
4 i więcej golami
Wygranych
15
8
3
0
Przegranych
13
6
1
1
Lista najczęstszych wyników meczów w lidze
Wyniki
Liczba
Procent
2-1
5
0-0
5
1-0
4
0-1
3
1-1
2
3-1
2
2-2
2
1-2
2
2-0
1
3-0
1
1-5
1
4-2
1
0-2
1
4-1
1
3-2
1